Відомості про здійснення регуляторної діяльності

Про затвердження Правил благоустрою території Новодністровської територіальної громади (в новій редакції)

Перелік діючих регуляторних актів прийнятих Новодністровською міською радою станом на 01.01.2022 р.

Перелік діючих регуляторних актів прийнятих Новодністровською міською радою станом на 01.01.2021 р.

Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Новодністровської ОТГ

Перелік діючих регуляторних актів прийнятих Новодністровською міською радою станом на 01.01.2020 р.

Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків і зборів на 2020 рік

Перелік діючих регуляторних актів прийнятих Новодністровською міською радою станом на 01.01.2019 р.

Про затвердження Положення про оренду комунального майна, що належить Новодністровській об’єднаній територіальній громаді (нова редакція)

Перелік діючих регуляторних актів прийнятих Новодністровською міською радою

Звіт щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Новодністровської міської ради у 2016 – 2017 роках