ОГОЛОШЕННЯ

Відділ культури Новодністровської міської ради оголошує про персональний склад конкурсної комісії із проведення конкурсного добору на посади керівників закладів культури міста (наказ відділу культури від 23.02.2022 року  № 14 «Про створення конкурсної комісії  із проведення конкурсного  добору на посади керівників закладів культури»).

Відповідно до Положення «Про порядок призначення керівників закладів культури, що перебувають у власності територіальної громади міста (в новій редакції)», затвердженого рішенням дев’яносто дев’ятої  сесії сьомого скликання від 23.04.2020 року № 68, затверджено персональний склад конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посади керівників закладів культури міста:

Нажига Ігор Михайлович – секретар міської ради;

Довбенко Марія Ярославівна – начальник відділу культури ;

Мотузок Олеся Леонідівна – головний спеціаліст відділу культури (без права голосу);

Портьє Наталя Єгорівна – директор музичної школи;

Дроган Альона Ігорівна – заступник директора музичної школи;

Паламарчук Віктор Семенович – в.о. директора БНТД «Молодіжний»;

Камбур Антоніна Андріївна – керівник хорового колективу;

Мідріган Людмила Олександрівна – завідуюча міської бібліотеки.

Конкурсній комісії доручено забезпечити проведення конкурсного добору на посади керівників закладів культури, згідно з чинним законодавством України.