Стартував Проект УАРОР з моделювання спроможних районів у п’яти областях України

9 липня у Києві стартував Проект «Моделювання адміністративно-територіального устрою на субрегіональному рівні у Волинській, Одеській, Полтавській, Чернівецькій та Київській областях».

Ініціатива впроваджується Українською асоціацією районних та обласних рад за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

Мета Проекту – напрацювати 5 законопроектів щодо адміністративно-територіального устрою вказаних областей та сприяти підвищенню обізнаності у громадськості про реформу.

Як було зазначено на першому заході, нормативно-правові акти розроблятимуться за результатами широких обговорень в областях.

Залучатимуться представники районної влади. За їх пропозиціями експери УАРОР напрацюють моделі спроможних районів, які стануть основою для законопроектів.

Раніше Асоціація провела моделювання та напрацювала законопроекти про встановлення та зміну меж районів Донеччини, Луганщини, Тернопільщини та Харківщини.