ОГОЛОШЕННЯ про проведення фестивалю народної творчості «Дністровські зорі»

про проведення фестивалю народної творчості «Дністровські зорі»

Відділ культури Новодністровської міської ради повідомляє, що з метою збереження національної культури, сприяння розвитку та популяризації творчих здобутків колективів художньої самодіяльності, підвищення статусу працівників культури та посилення уваги з боку керівників підприємств, установ та організацій до проблем народної творчості, в місті Новодністровськ 28 червня 2019 року о 12:00 год. в Будинку народної творчості та дозвілля «Молодіжний» відбудеться фестиваль народної творчості «Дністровські зорі», який проводиться серед колективів художньої самодіяльності та аматорів народної творчості підприємств, установ, організацій, навчальних закладів незалежно від відомчої належності та форм власності.

Засновниками та організаторами фестивалю є:

– Відділ культури Новодністровської міської ради;

– Новодністровський будинок народної творчості та дозвілля «Молодіжний».

За підтримки:

– Новодністровської міської ради

Фестиваль є конкурсним і проводиться за наступними жанрами:

• вокальний (хорові колективи, ансамблі, малі форми вокалу);
  • хореографічний (народний, бальний, естрадний танець);
  • інструментальний (оркестри народних, духових, естрадних інструментів, вокально-інструментальні ансамблі, окремі виконавці);
  • театральний (художнє читання, драматичні театри, театри естрадних мініатюр);
  • оригінальний (циркове мистецтво, спортивні композиції тощо);
  • фольклорний.

Просимо не зволікати та подавати заявку на участь до 07.06.2019 року до 16:00 год. за електронною адресою: molodignyi@ukr.net; nov.cultura@ukr.net або за телефоном 3 16 62.

Кращі колективи залучаються до участі у звітному концерті під час святкування Дня міста, який відбудеться 07.07.2019 року.