Головне управління ДФС у Чернівецькій області інформує:

ОСНОВНІ ПОКАЗНИКИ ДІЯЛЬНОСТІ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МИТНИЦІ ДФС ЗА ОДИНАДЦЯТЬ МІСЯЦІВ 2018 РОКУ

Впродовж січня – листопада 2018 року Чернівецькою митницею ДФС фактично перераховано до Державного бюджету України понад 2 млрд. 985 млн. грн., що  перевищує показники аналогічного періоду у 2017 році на 551,0 млн. грн. У розрізі митних платежів надходження склали: мито – 438,0 млн. грн., ПДВ – 2454,2 млн. грн., акциз – 27,7 млн. грн., єдиний збір, плата за митне оформлення, інші надходження – 65,5 млн. грн.

Лишень у листопаді  цього року до Державного бюджету України надійшло 405,2 млн. грн. Це складає 128,1 % від доведених індикативних показників. В порівнянні з листопадом  2017 року відбулося збільшення надходжень податків та зборів на 88,0 млн. грн., або +27,7 відсотки.

Загальний товарообіг вантажів через митні пости Буковини за одинадцять місяців цього року  становить 674,0 млн. дол. США, (за січеньлистопад 2017 року – 562,1 млн. дол. США). Серед них, імпорт – 473,0 млн. дол. США ; експорт – 201,0 млн. дол. США.

Торгівельними партнерами вітчизняних учасників ЗЕД у зовнішньоторговельній діяльності були підприємства 81 країн світу.

Зовнішньоторговельні операції впродовж звітного періоду здійснювали 1 096 осіб (зростання у звітному періоді кількості працюючих суб’єктів ЗЕД – на 9,8%).

За одинадцять місяців цього року запроваджено 3831 справу про порушення митних правил, де загальна вартість предметів правопорушень майже 138,9 млн. грн. Також, митники краю від початку року направили до правоохоронних органів Чернівецької області 66 повідомлень про протиправні діяння, що містять ознаки злочину.

Ще, за результатами контролю визначено 330,3 млн. грн. відхилення митної вартості  від заявленої, економічний ефект складає майже 94,6 млн. грн.

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ НА ІНОЗЕМНІЙ РЕЄСТРАЦІЇ!

На Чернівецькій митниці ДФС інформують, що отримати роз’яснення змін, внесених до Митного кодексу України щодо нових умов ввезення транспортних засобів та їх розмитнення можна у відділі митного оформлення №1.

Контакти відділу розміщено на офіційному порталі Територіальні органи ДФС у Чернівецькій області “Митні пункти” за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/okremi-storinki/mitni-punkti/239552.html

Телефон гарячої лінії щодо митного оформлення ввезених транспортних засобів на митну територію України – (0372) 52-55-82

З 10 ГРУДНЯ 2018 РОКУ ДІЮТЬ РЕКВІЗИТИ РАХУНКІВ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ МИТНИХ ПЛАТЕЖІВ З ВВЕЗЕНИХ НА МИТНУ ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

Чернівецька митниця ДФС у Чернівецькій області  повідомляє, що відповідно до наказу Державної казначейської служби України від 07.12.2018 № 383 «Про затвердження Змін до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету» з  10 грудня 2018 року діють рахунки для зарахування митних платежів з транспортних засобів, що були ввезені на митну територію України та поміщені в митні режими транзиту або тимчасового ввезення у період з 1 січня 2015 року до дня набрання чинності Законом України від 8 листопада 2018 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів».

З інформацією стосовно банківських реквізитів для сплати митних платежів можна ознайомитись на офіційному порталі «Територіальні органи ДФС у Чернівецькій області» у розділі «Бюджетні рахунки» за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/.