Управління праці та соціального захисту населення повідомляє

Відповідно до абзацу 11 п. 14 постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (далі – Постанова №848)  після   закінчення строку   отримання  субсидії  структурні підрозділи  з  питань  соціального  захисту  населення  самостійно здійснюють   розрахунок   субсидії   на   наступний   період   для домогосподарств,  які  отримували  субсидію у попередньому періоді (крім  орендарів  житлового  приміщення,  осіб, яким субсидія була призначена  за  зареєстрованим  місцем перебування,  та осіб, які звертаються  за  субсидією на придбання скрапленого газу, твердого та  рідкого  пічного  побутового  палива).

При цьому у разі наявності простроченої понад два місяці  заборгованості з оплати послуг субсидія на наступний строк не   призначається,   про   що   структурний  підрозділ  з  питань соціального  захисту  населення інформує особу.

Якщо протягом двох місяців   з   дати  інформування  про  непризначення  субсидії  на наступний   строк  громадянин документально  підтвердив  сплату заборгованості  або  укладення  договору  про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в  іншому  випадку  –  з  місяця, в якому громадянин документально підтвердив   сплату   заборгованості   або   укладення   договору.

Простроченою заборгованістю є заборгованість, строк сплати якої настав або минув.

Простроченою понад 2 місяці заборгованістю є заборгованість споживача за спожиті послуги, що становить суму неоплачених нарахувань за 2 розрахункових місяці за відповідну житлово – комунальну послугу.

Таким чином, погашення заборгованості за спожиті житлово – комунальні послуги, в т.ч. шляхом її реструктуризації, є однією з умов призначення субсидії для домогосподарств, які  отримували субсидію у попередньому періоді.

Список домогосподарств, за якими рахується прострочена понад два місяці заборгованість з оплати послуг додається.

Додаток на 4 аркушах.

Начальник управління                                                                Г. Магденко

Скачати додаток: Списки- РЕМ+ГАЗ+ЖКО